“Verimlilik Ödülleri Web Sitesi”

  
Doğubeyazıt Halkın Sesi

Verimlilik Haftası, Ağrı'da çeşitli etkinliklerle kutlanacak

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Ağrı İl Müdürü Ayşegül Sorguç, “Verimlilik Haftası” kapsamında 2-3 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ağrı’da yenilenebilir enerji ...

 


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Ağrı İl Müdürü Ayşegül Sorguç, “Verimlilik Haftası” kapsamında 2-3 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ağrı’da yenilenebilir enerji ve nanoteknoloji günleri etkinliği düzenleyeceklerini açıkladı.

Müdür Sorguç, il genelinde düzenleyecekleri etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, “Bakanlığımız ve İl Müdürlüklerimiz tarafından 25 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında yurt genelinde gerçekleştirilecek olan Verimlilik Haftası etkinlikleri kapsamında; İl Müdürlüğümüz tarafından, 2-3 Mayıs tarihinde Nezahat Çeçen Konferans salonunda etkinlik düzenleyeceğiz” dedi.

 

Yapılacak etkinliğe Ağrı Valisi Musa Işın’ın da katılacağını ifade eden Sorguç “ilk günkü konferansta Yrd. Doç. Dr. Faruk Yeşildal Ağrı’nın yenilenebilir enerji potansiyeli, Öğr. Gör. Altuğ Karabey Jeotermal enerji, Yrd. Doç. Dr. Şekip Yazgan Enerji ve Çevre ilişkisi, Yrd. Doç. Dr. Harun Güney Nanoteknoloji ve nanomalzemeler, Yrd. Doç. Dr. Emir Alper Türkoğlu Nanobiyoteknoloji ve nanotıp, Öğr. Gör. Kadir Geliş ise Nanokışkanlar üzerine konferans verecektir” dedi.